Zastupovaní výrobci

Styl obchodování v Japonsku se výrazně liší od obchodování v České republice. Obchod v Japonsku se vyznačuje tím, že každý výrobce je zastoupen jednou či více servisními organizacemi. Tyto organizace, které se specializují na obchod, mezi které patří naše společnost, jsou potom téměř výhradním distributorem daného výrobce. Tyto vazby jsou velmi silné a dlouhodobé. Proto, pokud je výrobní společnost kontaktována potenciálním zákazníkem přímo, je vždy odkázána na servisní organizaci.

Tento disciplinovaný přístup k obchodu velmi ztěžuje firmám zvenčí dostat se k tomu co potřebují bez patřičné podpory, obzvlášť pokud se jedná o společnost zahraniční. Navíc platí, že pro Japonce je obvykle příjemnější obchodovat s Japonci jako někým, kdo si je místních zvyků vědom. Pro anglicky hovořícího Evropana je tedy obchod s Japonskech značně ztížen a jeho rozběhnutí je potenciálně velká investice jak z pohledu financí, tak z pohledu času.

Naše společnost existuje již od roku 1924 a je dokonce starší než Toyota, jež se svými dceřinými společnosti představuje našeho hlavního zákazníka. Idaka má velmi dobré jméno v Japonsku a přístup k naprosté většině hlavních výrobců v Japonsku. Naše společnost je tak schopna Vám usnadnit přístup k Japonským výrobkům. Kontaktujte nás hned teď, abyste co nejdříve dostali svou cenu.

Pokud již ve výrobě používáte japonské nástroje, mazadla, či přístroje, neváhejte nás kontaktovat pro konzultaci. Můžeme pro Vás připravit novou cenovou nabídku, zajistit Vám katalog Vašeho výrobce, či výrobců nových, či s Vámi zajistit novou technologii pro Vaši firmu.

Kontaktujte nás pro schůzku s naším obchodním zástupcem, který Vám na nezávazné osobní schůzce ve Vaší firmě kdekoliv v ČR představí, co vše je pro Vás možné a jak můžete s naší pomocí získat technologickou konkurenční výhodu díky proslulé kvalitě japonských strojů, přístrojů a materiálů.

Seznam výrobců

Zde je příklad seznamu výrobců, které jsme v minulosti zprostředkovali našim zákazníkům. Tento seznam je otevřený, jak přibývají nové požadavky od našich zákazníků a tedy neúplný. Pro možnosti dodávek od jiných výrobců nás kontaktujte!

FUTABA

AICHI SERATEC

Amakasu

AOKI Sience

BIG

BROTHER

CKD

DAISYOWA SEIKI

DAIWA KASEI

DENSHI JIKI IND.

DIJET

EPSON

Fuji

Fuji Electric

FUJI SEIKO

GRAPH TECH

HAKKO

HARUKI SEIMITSU

HAYAKAWA

HAYAKAWA SEIKI

HIROTAKA SEIKI

HOWA

CHUBU GUM

CHUKYO

CHUKYO JIG

NAKAYAMA

NGK Spark plug

NIHON DENSAN TOSOKU

NIHON CHOKO

NIHON KINZOKU DENCHU

NIHON RUTUBO

NIHON UNIT

NICHIASU

NICHIBEI

NICHIFU

NIPPON CHOKKO

NITTO KOKI

NITTO SEIKO

NOK

NT TOOL

NTK

OCHIAI

OKAZAKI SEIKO

Omron Corp.

OSG

OZAKI

PANCHI IND.

PUNCH IND.

RIKEN SOKUHAN

SANSEI

CHUO KOKI

IMAO

ISCAR

ISHIHARA

JSA

KAKUTA

KAMEYAMA

KAMIYA BELT

KATO KOKI

KOKUYO

KOSMEK

Kowa

KYOCERA

MATSUOKA

MIHAMA

MIHAMA KOGYO

MIRIGO SEIKI

MISUMI

MITSUBISHI

MITSUTOMO

MITSUWA

MORI SEIKI

MORIGO SEIKI

MURAKI (ILIX)

NAKA Liquid Control

SANSEI IND.

SANSYU SEIKI

SANWA ENTERPIZE

SATO PARTS

SHIBATA

SHOWA

SIGA

SMC

SOGYO

SUGITA

SUZUKI

TAKAMATSU

Togokawa

TOKYO RYUKI

Toyota

TSUBOMIYA

TSUBOTAKE

TUNGALOY

UINICS

USHIO

VESSEL

XEBEC TECHNOLOGY Co., LTD

YAMAWA

YOKOHAMA

YUKIWA

YUKIWA SEIKO

Header